Eesti

Te olete sattunud domeeninimele mille jaoks on meil hetkel pooleli kulude ja tulude analüüs. Teatud olukorras on võimalik seda domeeninime osta.

Frankcom IT Service ei ole alati domeeni omanik. Tõeline omanik on domeeni koos teiste kõrgelt hinnatud internetidomeenidega ostnud alles hiljuti ja kasutab Frankcom IT Service abi turustamise ja projekti lõpuleviimise jaoks. Kui domeen ei ole viimases projekteerimise faasis, siis on seda võimalik osta.

Domeeninimede ostmiseks ei eksisteeri hetkel kindlat hinda, sest soetatud domeenide koguarv on väga kõrge ja kulude ning tulude analüüs ei ole veel lõplik. Palun tehke meile oma pakkumine, kui teile pakub selle domeeninime ostmine huvi. Varem müüdud domeenide hinnad on kättesaadavad siin:

http://dnpric.es

www.domain-recht.de/handel/preise.php

Pärast teie hinnapakkumise saamist hindame me objektiivsete kriteeriumite alusel koos domeeniomanikuga, kas teil on võimalik domeeninimi teie poolt pakutud hinnaga osta. Me anname teile otsusest teada nii kiiresti kui võimalik.

Meile on kõige olulisem, et leiaksime mõistliku turuhinna ja meie hinnad ei ole ebareaalselt kõrged. Me kasutamine spetsialiseeritud firmade hinnapakkumisi ja kui võimalik, siis ka keskmisi hindu varem müüdud domeeninimedele. Lisaks võtame me arvesse ka klikipõhiseid (CPC) kampaaniad, type-in liiklust, otsingute arvu, domeeninime pikkust, keelt, tähtsust ja pakkumisi mida me oleme juba teistelt osapooltelt saanud.

Kui teie hinnapakkumine on domeeniomaniku eeldustele vastav, siis saame meie kogu domeeninime ostmise protsessiga aidata..

Palun võtke teadmiseks, et teil on siit võimalik osta kõrgelt hinnatud .eu domeen turupõhise hinnaga. Viimaste aastate jooksul on .eu domeenid muutunud aina populaarsemaks ja rohkem kui 3,7 miljoni registreeritud nimega on need domeenilaiendite esiotsas.

Palun saatke oma päring e-mailile buy@frankcom.info! Me eelistame saksa või inglise keelt, sest nendes keeltes on meiega võimalik kõige kiiremini kontakti saada. Täname huvi eest.


Impressum / Contact details:

Frank Heilmann
Frankcom IT Service
Eichenring 3
94060 Pocking
Germany
Telefon: +49 / (0)8538 / 9129900
Email: buy@frankcom.info

Kommentare sind geschlossen